Home

Debesis filtras Papildoma disko metikai Trukdyti Kada Preparatas nuo skausmo

Pasaulio čempionas Čehas: Alekna – įspūdingo talento ir mes kartu keičiame  disko metimą - LRT
Pasaulio čempionas Čehas: Alekna – įspūdingo talento ir mes kartu keičiame disko metimą - LRT

Intriguojantis disko metikų susitikimas – Čehas pagerino Europos komandinio  čempionato rekordą, Gudžius liko antras - LRT
Intriguojantis disko metikų susitikimas – Čehas pagerino Europos komandinio čempionato rekordą, Gudžius liko antras - LRT

Lietuvoje vėl susirungs stipriausi pasaulio disko metikai - Delfi sportas

Pasaulio čempionato disko metimo finale – Gudžius ir Mykolas Alekna - LRT

Sudėtingas sąlygas aiškinęs A.Gudžius: „Į medalius realiai pretenduoja 6–8 disko  metikai“ | Sportas | 15min.lt
Sudėtingas sąlygas aiškinęs A.Gudžius: „Į medalius realiai pretenduoja 6–8 disko metikai“ | Sportas | 15min.lt

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate kovą dėl medalių tęs du Lietuvos disko  metikai - Delfi sportas
Pasaulio lengvosios atletikos čempionate kovą dėl medalių tęs du Lietuvos disko metikai - Delfi sportas

Disko metikai apie lietuvių paslaptį ir vietą šalies sporte: akivaizdu, kad  pasiekimais krepšinį lenkiame - LRT
Disko metikai apie lietuvių paslaptį ir vietą šalies sporte: akivaizdu, kad pasiekimais krepšinį lenkiame - LRT

Tapo žinoma, kiek tūkstančių eurų užsidirbo sėkmingai pasirodę Lietuvos disko  metikai
Tapo žinoma, kiek tūkstančių eurų užsidirbo sėkmingai pasirodę Lietuvos disko metikai

Lietuvos disko metikai - treti >> Sportas.info - Lietuvos sporto veidrodis

Disko metikas Andrius Gudžius lengvaatlečių turnyre Estijoje buvo ketvirtas  | Sportas | 15min.lt
Disko metikas Andrius Gudžius lengvaatlečių turnyre Estijoje buvo ketvirtas | Sportas | 15min.lt

Trys Lietuvos muškietininkai Budapešte – trys disko metikai stos į kovą  pasaulio čempionate - LRT
Trys Lietuvos muškietininkai Budapešte – trys disko metikai stos į kovą pasaulio čempionate - LRT

Mykolas Alekna neturi lygių ir pasaulyje – disko metikas Kenijoje nokautavo  varžovus pirmuoju metimu
Mykolas Alekna neturi lygių ir pasaulyje – disko metikas Kenijoje nokautavo varžovus pirmuoju metimu

Lietuvos disko metikai ir toliau siaučia – A. Gudžius pasiekė geriausią  pasaulio sezono rezultatą
Lietuvos disko metikai ir toliau siaučia – A. Gudžius pasiekė geriausią pasaulio sezono rezultatą

Disko metikų elitas Palangoje – Mykolas Alekna nepaliko šansų broliui ir  A.Gudžiui | Sportas | 15min.lt
Disko metikų elitas Palangoje – Mykolas Alekna nepaliko šansų broliui ir A.Gudžiui | Sportas | 15min.lt

Pasaulio čempionate disko metikas A. Gudžius liko be nieko – metė blogiau  nei visada
Pasaulio čempionate disko metikas A. Gudžius liko be nieko – metė blogiau nei visada

Medalius atsiėmę disko metikai apie Mykolo Aleknos fenomeną: pasaulyje to  nėra buvę - LRT
Medalius atsiėmę disko metikai apie Mykolo Aleknos fenomeną: pasaulyje to nėra buvę - LRT

Legendinis disko metikas Romas Ubartas už pusę olimpinio medalio dėkingas  žmonai
Legendinis disko metikas Romas Ubartas už pusę olimpinio medalio dėkingas žmonai

Disko metikai Palangoje: A.Gudžius iškovojo pirmąją vietą, Martynas Alekna  – antras | Sportas | 15min.lt
Disko metikai Palangoje: A.Gudžius iškovojo pirmąją vietą, Martynas Alekna – antras | Sportas | 15min.lt

Geriausi pasaulio disko metikai varžysis be V.Aleknos | KaunoDiena.lt

Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius iškovojo aukso medalį Berlyne —  Pamarys
Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius iškovojo aukso medalį Berlyne — Pamarys

Jaunieji pasaulio disko metikai: norime būti tokie, kaip V. Alekna | kl.lt

Lietuva to laukė 12 metų: disko metikas A.Gudžius – pasaulio čempionas! |  Sportas.lt
Lietuva to laukė 12 metų: disko metikas A.Gudžius – pasaulio čempionas! | Sportas.lt